kindlustus üldine

Kindlustus                                                         

Palume jälgida, et teil oleks kehtiv REISIKINDLUSTUS (tervise-, reisitõrke- ja pagasikindlustus).

Suusareisidel peab olema vormistatud suusareisi lisarisk ehk ohtliku tegevuse kaitse, et katta tekkinud kahjud märgistatud rajal sõitmisel. NB! Lisarisk ei kata väljaspool rada sõitmist (off-piste, heli-ski).

Pangakaardi kindlustusega reisijad peavad jälgima, et reisi eest tasutakse sama pangakaardiga seotud kontolt, muidu kindlustus ei pruugi hakata kehtima.

 NB! Pangakaardi kindlustus ei kata Covid-19 tõttu reisi ärajäämist või reisil viirusesse haigestumise/ravi kulusid, seetõttu on vajalik juurde teha Covid-19 kindlustus.

OleRai OÜ partner on Salva Kindlustus.                        

Kindlustuse maksumus alates 30 eur (koos Covid-19 lisakaitsega).

Ainult Covid-19 lisakaitse alates 20 eur.

Huvi korral küsi meilt personaalset pakkumist.

 OleRai OÜ ei vastuta Salva Kindlustuse AS hinnamuutuste eest.

Salva Kindlustuse Covid – 19 lisakaitse:

Covid-19 haigestumisega seotud tervisekindlustuse kaitse. Hüvitame tervisekindlustuse alusel COVID-19 haigestumise tõttu tekkinud ravikulud (kulud diagnostikale, ravimitele, haiglaravile). Samuti katame lisakulutused majutusele karantiini sattumise korral ning vajadusel uute tagasisõidupiletite maksumuse kuni 1500 eurot eeldusel, et kindlustatul on meditsiiniliselt kinnitatud COVID-19 haigestumine. Kindlustuskaitse laieneb juba ka kehtivatele lepingutele.

COVID-19 haigestumisega seotud reisitõrke kaitse. Hüvitame kasutamata reisipaketi maksumuse juhul, kui kindlustatul diagnoositakse COVID-19 haigestumine enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Kindlustuskaitse laieneb juba ka kehtivatele lepingutele.

NB! Covid-19 lisakaitse tuleb vormistada 7 päeva jooksul peale esimese osamakse/lennupiletite tasumist või vähemalt 3 kuud enne reisi.