Livigno tutvustus

Livigno
(1816 – 2798 m, 115 km radu + St. Moritz + Bormio)

Livigno asub Šveitsi piiri lähedal, vaid 45 km kaugusel St. Moritzast. Livigno pakub heal tasemel suusakuurorti väga soodsate hindadega. Tegemist on kõrge ja lumekindla kuurordiga, mis sobib hästi kesktasemel sõitjatele. Eksperdid leiavad väljakutseid just Bormio ja eriti St. Moritzi nõlvadelt.
Livigno on pikaks venitatud küla oru põhjas. Suusapiirkond jääb mõlemale poole küla ja tasuta suusabuss viib mugavalt ühest piirkonna otsast teise. Külas on palju restorane ja poode, hinnad soodsad, sest tegemist ju tax-free tsooniga. Lisaks meeleolukas after-ski ning Itaaliale omased päikesepaistelised ilmad ja pehmem kliima.
Livignos on ka veekeskus

Bormio asub Livignost umbes 35 km kaugusel. Kuurort oli juba vanade roomlaste lemmik just oma termaalvete pärast. Ka tänapäeval leiab mägede nõlvadelt imeliste vaadetega termaalvee basseine, kus pärast suusapäeva mõnus lõõgastuda.
Kuigi Bormios on vaid 50 km suusaradu, tasub seal üks suusapäev veeta!

St. Moritz asub Livignost 45 km kaugusel. See on legendaarne suusakuurort ja iga mäesuusataja unistus on kord seal ära käia. Nüüd on selleks ideaalne võimalus. Livigno mäepileti omanikule on St Moritzi päevapilet soodsamalt.
St. Moritzi kõrgeim suusalift on 3300 m kõrgusel ja piirkonnas on kokku 350 km radu.